Ceny w Stanach Zjednoczonych


Na niniejszej podstronie możesz sprawdzić wszystkie dodane przez użytkowników ceny w Stanach Zjednoczonych. Ceny zostały podzielone na kategorie, abyś mógł szybciej znaleźc te, które cię interesują. W aktualnie wybranej zakładce znajdziesz ceny żywności i podstawowych artykułów spożywczych w Stanach Zjednoczonych (np. ceny chleba czy wody mineralnej).

Przed wyjazdem na wakacje lub do pracy w Stanach Zjednoczonych dobrze zapoznaj się z cenami.
Walutą w Stanach Zjednoczonych jest dolar amerykański (USD). Aktualny kurs 1 USD = 1.00 USD (kurs z dnia 2017-01-08).

bochenek cena chleba w Stanach Zjednoczonych

Chleb

Cena: 2.36 USD

Zobacz ceny
sztuka cena Bułki w Stanach Zjednoczonych

Bułka

Cena: 0.50 USD

Zobacz ceny
200 gram cena masła w Stanach Zjednoczonych

Masło

Cena: 2.43 USD

Zobacz ceny
1 kg cena sera żółtego w Stanach Zjednoczonych

Ser żółty

Cena: 9.15 USD

Zobacz ceny
10 sztuk cena jajek w Stanach Zjednoczonych

Jajka

Cena: 2.02 USD

Zobacz ceny
1 kg cena szynki w Stanach Zjednoczonych

Szynka

Cena: 10.08 USD

Zobacz ceny
1 kg cena pomidorów w Stanach Zjednoczonych

Pomidory

Cena: 3.28 USD

Zobacz ceny
1 kg cena ogórków w Stanach Zjednoczonych

Ogórki

Cena: 2.01 USD

Zobacz ceny
500 ml cena ketchupu w Stanach Zjednoczonych

Ketchup

Cena: 2.01 USD

Zobacz ceny
1 litr cena mleka w Stanach Zjednoczonych

Mleko

Cena: 1.58 USD

Zobacz ceny
150 ml cena jogurtu owocowego w Stanach Zjednoczonych

Jogurt owocowy

Cena: 0.67 USD

Zobacz ceny
1 kg cena ziemniaków w Stanach Zjednoczonych

Ziemniaki

Cena: 1.44 USD

Zobacz ceny
400 gram cena ryżu w Stanach Zjednoczonych

Ryż

Cena: 1.86 USD

Zobacz ceny
400 gram cena makaronu w Stanach Zjednoczonych

Makaron

Cena: 1.59 USD

Zobacz ceny
1 kg cena mięsa mielonego wieprzowego w Stanach Zjednoczonych

Mięso mielone wieprzowe

Cena: 7.44 USD

Zobacz ceny
1 kg cena mięsa mielonego wołowego w Stanach Zjednoczonych

Mięso mielone wołowe

Cena: (brak danych) USD

Zobacz ceny
1 kg cena filetu z kurczaka w Stanach Zjednoczonych

Filet z kurczaka

Cena: 8.57 USD

Zobacz ceny
1 kg cena ryb w Stanach Zjednoczonych

Ryby

Cena: 11.59 USD

Zobacz ceny
1 litr cena oleju rzepakowego w Stanach Zjednoczonych

Olej rzepakowy

Cena: 3.39 USD

Zobacz ceny
1 litr cena wody mineralnej w Stanach Zjednoczonych

Woda mineralna

Cena: 1.43 USD

Zobacz ceny
2 litry cena Coca-Coli w Stanach Zjednoczonych

Coca-Cola

Cena: 1.36 USD

Zobacz ceny
1 litr cena soku pomarańczowego w Stanach Zjednoczonych

Sok pomarańczowy

Cena: 2.00 USD

Zobacz ceny
1 litr cena soku jabłkowego w Stanach Zjednoczonych

Sok jabłkowy

Cena: 2.12 USD

Zobacz ceny
250 gram cena kawy w Stanach Zjednoczonych

Kawa

Cena: 3.83 USD

Zobacz ceny
50 torebek cena herbaty w Stanach Zjednoczonych

Herbata

Cena: 3.39 USD

Zobacz ceny
1 kg cena cukru w Stanach Zjednoczonych

Cukier

Cena: 2.15 USD

Zobacz ceny
0,5 l cena piwa w Stanach Zjednoczonych

Piwo

Cena: 2.26 USD

Zobacz ceny
1 litr cena Whiskey w Stanach Zjednoczonych

Whiskey

Cena: (brak danych) USD

Zobacz ceny
1 litr cena wina w Stanach Zjednoczonych

Wino

Cena: 9.37 USD

Zobacz ceny
paczka cena papierosów w Stanach Zjednoczonych

Papierosy

Cena: 8.32 USD

Zobacz ceny
200 gram cena chipsów w Stanach Zjednoczonych

Chipsy

Cena: 3.62 USD

Zobacz ceny
tabliczka cena czekolady w Stanach Zjednoczonych

Czekolada

Cena: 2.30 USD

Zobacz ceny

Porównaj ceny w Stanach Zjednoczonych do cen...


Jeżeli interesuje cię porównanie cen podstawowych produktów w Stanach Zjednoczonych z cenami w dowolnym innym państwie, możesz wybrać je na powyższej liście. Jest to jednakże lista tylko najpopularniejszych państw. Pełną listę krajów znajdziesz pod tym adresem. Z nami możesz zaplanować podróż w dowolne miejsce na ziemi!


Czy znalazłeś ceny, które Cię interesują?

Dzięki innym użytkownikom w naszej bazie mamy już ponad 10570 cen z całego świata. Pomóż rozwijać nasz portal i pomagaj innym podróżującym, dodaj ceny z dowolnego państwa już teraz!

Dodaj swoje ceny!

Porównaj państwa