Ceny w lokalach w Szwecji


Na niniejszej podstronie możesz sprawdzić wszystkie dodane przez użytkowników ceny w Szwecji. Ceny zostały podzielone na kategorie, abyś mógł szybciej znaleźc te, które cię interesują. W niniejszej zakładce dowiesz się ile wynoszą ceny w restauracjach, kawiarniach, pubach, barach i dyskotekach w Szwecji. Przed podróżą dobrze jest sprawdzić ile zapłacisz za śniadanie, obiad czy kolację. Nasi użytkownicy podzielili się informacją o cenach w Szwecji dlatego dzięki nim możesz uniknąć przykrych niespodzianek.

Walutą w Szwecji jest korona szwedzka (SEK). Aktualny kurs 1 USD = 9.05 SEK (kurs z dnia 2017-01-08). Pamiętaj, że ceny w lokalach mogą znacząco się różnić w zależności od miasta i regionu kraju.


Brak cen! Niestety, ale nikt jeszcze nie dodał cen w tej kategorii.

Porównaj ceny w Szwecji do cen...


Jeżeli interesuje cię porównanie cen podstawowych produktów w Szwecji z cenami w dowolnym innym państwie, możesz wybrać je na powyższej liście. Jest to jednakże lista tylko najpopularniejszych państw. Pełną listę krajów znajdziesz pod tym adresem. Z nami możesz zaplanować podróż w dowolne miejsce na ziemi!


Czy znalazłeś ceny, które Cię interesują?

Dzięki innym użytkownikom w naszej bazie mamy już ponad 10570 cen z całego świata. Pomóż rozwijać nasz portal i pomagaj innym podróżującym, dodaj ceny z dowolnego państwa już teraz!

Dodaj swoje ceny!

Porównaj państwa