Ceny paliw i transportu w Chorwacji


Na niniejszej podstronie możesz sprawdzić wszystkie dodane przez użytkowników ceny. Ceny zostały podzielone na kategorie, abyś mógł szybciej znaleźć te, które cię interesują. W niniejszej zakładce dowiesz się ile kosztuje benzyna (Pb95/98), olej napędowy ON oraz gaz LPG w Chorwacji. Poza cenami paliwa, dobrze wiedzieć ile wyniosą opłaty za autostrady i winiety w Chorwacji. Jeżeli planujesz poruszać się środkami komunikacji miejskiej, poszukaj cen za metro, pociągi, tramwaje oraz autobusy. Nasi użytkownicy podzielili się informacją o cenach w Chorwacji dlatego dzięki nim możesz uniknąć przykrych niespodzianek.

Walutą w Chorwacji jest kuna chorwacka (HRK). Aktualny kurs 1 USD = 7.16 HRK (kurs z dnia 2017-01-08). Pamiętaj, że cena za paliwo może znacząco się różnić w zależności od miasta i regionu kraju.


Brak cen! Niestety, ale nikt jeszcze nie dodał cen w tej kategorii.

Porównaj ceny w Chorwacji do cen...


Jeżeli interesuje cię porównanie cen podstawowych produktów w Chorwacji z cenami w dowolnym innym państwie, możesz wybrać je na powyższej liście. Jest to jednakże lista tylko najpopularniejszych państw. Pełną listę krajów znajdziesz pod tym adresem. Z nami możesz zaplanować podróż w dowolne miejsce na ziemi!


Czy znalazłeś ceny, które Cię interesują?

Dzięki innym użytkownikom w naszej bazie mamy już ponad 10602 cen z całego świata. Pomóż rozwijać nasz portal i pomagaj innym podróżującym, dodaj ceny z dowolnego państwa już teraz!

Dodaj swoje ceny!

Porównaj państwa