Ceny noclegów i wynajmu w Islandii


Na niniejszej podstronie możesz sprawdzić wszystkie dodane przez użytkowników ceny. Ceny zostały podzielone na kategorie, abyś mógł szybciej znaleźć te, które cię interesują. W niniejszej zakładce dowiesz się ile wynoszą koszty związane z utrzymaniem i życiem w Islandii. Zanim wybierzesz się do tego państwa zalecamy zapoznać się z cenami noclegów w hotelach, wynajmu pokojów, wynajmu mieszkania czy też domu w Islandii. Nasi użytkownicy podzielili się informacją o cenach w Islandii dlatego dzięki nim możesz uniknąć przykrych niespodzianek.

Walutą w Islandii jest korona islandzka (ISK). Aktualny kurs 1 USD = 113.30 ISK (kurs z dnia 2017-01-08). Pamiętaj, że ceny w noclegów w hotelach i za wynajem mogą się znacznie różnić w zależności od miasta w Islandii i regionu kraju.


Brak cen! Niestety, ale nikt jeszcze nie dodał cen w tej kategorii.

Porównaj ceny w Islandii do cen...


Jeżeli interesuje cię porównanie cen podstawowych produktów w Islandii z cenami w dowolnym innym państwie, możesz wybrać je na powyższej liście. Jest to jednakże lista tylko najpopularniejszych państw. Pełną listę krajów znajdziesz pod tym adresem. Z nami możesz zaplanować podróż w dowolne miejsce na ziemi!


Czy znalazłeś ceny, które Cię interesują?

Dzięki innym użytkownikom w naszej bazie mamy już ponad 10602 cen z całego świata. Pomóż rozwijać nasz portal i pomagaj innym podróżującym, dodaj ceny z dowolnego państwa już teraz!

Dodaj swoje ceny!

Porównaj państwa